Homepage / Corporate / News
News
02/12/2010
Plast Euroasia Fuarı'ndaki Nokta Plastik standından renkli görüntüler
  Her yıl olduğu gibi Tüyap'ta düzenlenen Plast Euroasia Fuarında, Nokta Plastik Teknolojileri olarak; ana markamız olan WELLTEC Plastik Enjeksiyon Makineleri'nin teknolojik gelişmelerini sektör ile paylaşmanın gururunu yaşadık.
Plast Euroasia Fuarından KarelerPlast Euroasia Fuarından KarelerPlast Euroasia Fuarından KarelerPlast Euroasia Fuarından KarelerPlast Euroasia Fuarından KarelerPlast Euroasia Fuarından KarelerPlast Euroasia Fuarından KarelerPlast Euroasia Fuarından KarelerPlast Euroasia Fuarından KarelerPlast Euroasia Fuarından KarelerPlast Euroasia Fuarından Kareler
10/12/2010
WELLTEC MACHINERY'nin Çin'deki fabrikası üst düzey kalite ve teknolojisiyle göz dolduruyor.
  1982 yılında Hong Kong'da kurulmuş olan ve Hong Kong borsasında işlem gören Cosmos Machinery Enterprise Ltd'nin bir iştiraki olan WELLTEC MACHINERY'nin 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiği Çin'in Dongguan şehrindeki tesisi son teknoloji ile donatılmış bir makine üretim üssüdür.
WELLTEC MACHINERYWELLTEC MACHINERYWELLTEC MACHINERYWELLTEC MACHINERYWELLTEC MACHINERY
01/11/2010
Nokta Plastik, WELLTEC MACHINERY'nin Avrupa Bölgesi Servis ve Yedek Parça Merkezi Oldu.
   WELLTEC – NPT , K2010 Fuarında, Welltec Machinery Ltd. Genel Müdürü Mr. Wilson Wong ve NPT Genel Müdürü Abidin Polat, Welltec Machinery Ltd’in Avrupa bölgesi servis ve yedek parça merkezi olarak istanbul’u seçti.
Avrupa Servis ve Yedek Parça Merkezi Nokta Plastik